Ważna informacja Nowa
  • 3 czerwca 2018 10/11.06.2018 r. Plan adoracji Najświętszego Sakramentu w ogłoszeniach parafialnych!
  • 3 czerwca 2018 Nabożeństwo czerwcowe po mszy wieczornej…
Duszpasterze:

Proboszcz i dziekan lubawski
Ks. Marcin Jakub Staniszewski, ur. 10.08.1974 r. w Toruniu
święcony 19.06.1999 w Toruniu
ustanowiony 15.08.2013
 
Wikariusz
Ks. Damian Kuna, ur. 20.11. 1980 r. w Toruniu
święcony 25.06.2005 w Toruniu
ustanowiony 24.08. 2015
 
Rezydent
Ks. Jerzy Hirsz, ur. 10.01.1946 r. w Starogardzie Gdańskim
święcony 7.06.1970 w Przodkowie
ustanowiony: 2013 r.